Vítejte na našem e-shopu - MONIQ design

Jídelní stoly

Originální jídelní stoly s epoxidovou pryskyřicí dodají vašemu domovu pravé kouzlo a příjemnou rodinnou atmosféru. Poctivá ruční výroba, dřevo z masivu, úchvatné barevné odstíny a ocelové podnoží, to vše jsou aspekty naší kvalitní práce. Kombinace dřeva a epoxidu na jídelních stolech oživí váš interiér a stane se tak oblíbeným místem pro setkávání s rodinou.

 

Vyberte si z naší bohaté nabídky jídelních stolů na e-shopu nebo si pomocí jednoduchého formuláře objednejte svůj vlastní.

Jídelní stůl v nebesky modré barvě s epoxidovou pryskyřicí. Stůl je jako stvořený pro rodinná setkávání.
Konferenční stolek z dubového dřeva doplněný o černý epoxid. Je výjimečný strukturou mramorového neboli spaltovaného dřeva.

Konferenční stolky

Konferenční stolky s epoxidem jsou nejen ozdobou obýváku, ale i středobodem celé místnosti. Vyberte si ten pravý konferenční stůl s epoxidovou pryskyřicí do vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Naše dřevěné stolky z masivu a epoxidu vám nabídnou dostatečnou plochu na odkládání, a navíc se stanou elegantním doplňkem vašeho domova.

 

Vyberte si z naší bohaté nabídky konferenčních stolků na e-shopu nebo si pomocí jednoduchého formuláře objednejte svůj vlastní.

 

Kávové stolky

Jak si lépe vychutnat kávu než na kávovém stolku s epoxidovou pryskyřicí? Moderní a čistý design dodá každému pokoji znamenitou atmosféru. Kulaté kávové neboli odkládací stolky jsou nádherným kouskem do každého domova. Jedinečné spojení dřeva a epoxidu nelze jen tak přehlédnout, odkládací stolky si zamiluje jednoduše každý.

 

Vyberte si z naší bohaté nabídky kávových stolků na e-shopu nebo si pomocí jednoduchého formuláře objednejte svůj vlastní.

Malý kávový stolek v černé barvě ve vysokém lesku z ořechového dřeva s magazíny a kávou.
Modré epoxidové hodiny z olivového dřeva s černým hodinovým strojkem Quartz.

Dekorace s epoxidem

Moderní podnosy a prkénka z epoxidu vám poslouží k přípravě jídla či nápojů i jejich servírování. Spojení epoxidové pryskyřice a dřeva vytvoří nepostradatelný a zároveň luxusní doplněk, který musíte mít. A čím to celé dotáhnete k dokonalosti? Přeci dřevěnými hodinami z epoxidu nebo ručně malovanými obrazy, které sladí váš interiér.

 

Vyberte si z naší bohaté nabídky doplňků na e-shopu nebo nám napište e-mail a my vám vyrobíme prkénko, obrazhodiny nebo podnos z epoxidu na míru.