Jak to všechno začalo? - MONIQ design

O nás

Za založením firmy stojí dva partneři nejen v životě, ale i v podnikání. Spoluzakladatelé Martin a Monika spojili to, co je jim nejvíce blízké
design, řemeslo, umění, minimalismus a příroda.

Jak to celé začalo?

V životě jsme se mnohokrát stěhovali a nabízený sortiment nábytku, dekorací či služeb designových a řemeslných firem neodpovídal naší požadované kvalitě. Proto jsme se rozhodli vytvořit něco vlastního, kde oba můžeme vycházet z bohaté praxe. Společně jsme tak propojili své znalosti i nadšení do podnikání až vznikla značka MONIQ design. Všechny naše výrobky společně vymýšlíme, navrhujeme a realizujeme.

 

Naše příběhy

Spoluzakladatelé firmy Monika a Martin v restauraci Bistro Paulus.

Martin

Spoluzakladatel firmy MONIQ design Marin Hubáček.

Martin se dlouhé roky věnoval rekonstrukcím interiérů, řemeslné práci, ale i designovým prvkům v podobě betonových stěrek, světelných podhledů, akustických lamel a dalších aspektů vytvářející nádherný domov. Kombinace dřeva a epoxidu ho natolik uchvátila až začal vytvářet výrobky na zakázku.

Monika

Spoluzakladatelka firmy MONIQ design Monika Holemá

Monika zase využila své zkušenosti v oblasti marketingu, designu, fotografování a prodeje. Zhmotnila své sny v kreativních činnostech, jako je abstraktní malba na plátno a dřevo. Ve spolupráci s designéry dokáže vykouzlit z vašeho domova dokonale estetické a krásné místo, kam se s radostí každý vrací.

„Spojili jsme řemeslo a umění do jednoho celku. Díky tomu si můžete u nás vybrat nábytek z masivu a epoxidové pryskyřice, kouzelné doplňky do interiérů v podobě malovaných abstraktních obrazů a epoxidových hodin. Potřebujete pomoci s výběrem stolu nebo s návrhem interiéru po designové či řemeslné stránce? Neváhejte se na nás obrátit, společně splníme vaše sny o bydlení.“

Společně tak propojili své znalosti i nadšení do podnikání a vznikla firma Moniq Design s.r.o., kde si můžete vybrat nábytek z masivu a epoxidové pryskyřice, doplňky do interiérů nebo dekorace v podobě malovaných abstraktních obrazů či designových hodin.

Jednoduše jsme spojili to, co máme rádi

Martin a Monika

Naše úspěchy

Logo obchodní centrum šantovka
Výstava v Šantovce

Brzy nás čeká první výstava našich vybraných produktů od 15. 5. do 21. 5. v nákupním centru Šantovka Olomouc v 1. patře obchůdek Šantovka Starts. Můžete si zboží prohlédnout, zakoupit nebo objednat jiné na zakázku, bude vám celý týden k dispozici.

Logo OK SERVIS - servis plynových kotlů
Brno showroom

Naše epoxidové výrobky si natolik oblíbil jeden náš klient, že si některé z nich můžete prohlédnout a popřípadě i zakoupit v jeho brněnském skladu OK-servis na adrese Starovice 353 Starovice, 693 01 Starovice.